Recenze: Elite Date

Name: Recenze Elite Date

Description: Recenze a zkušenosti se seznamkou Elite Date.

Operating System: webová aplikace

Application Category: Seznamka

  • Elite Date

Summary

Overall
5

Pros

  • Vítěz testu českých seznamek
  • Jen skuteční uživatelé, kteří hledají vztah
  • Každý profil má minimálně 2 fotografie
  • Žádné reklamy
  • Jednoduché vyhledávaní
  • 100% serióznost – vaše údaje jsou v bezpečí
  • Profily nejsou veřejné

Cons

  • Nemá iOS aplikáci

ELITE Date je to správné místo, kde najdete lásku. ELITE Date působí na Slovensku a v Čechách několik let. Je nejčastější volbou pro lidi, kteří si hledají vážný partnerský vztah. Registrace je zdarma. Všechny profily jsou kontrolovány, proto na ELITE Date najdete jen skutečné uživatele.

JAK FUNGUJE ELITE DATE

Registrace je jednoduchá a rychlá. Vyplníte o sobě základní informace a můžete si začít prohlížet profily ostatních uživatelů. Obrovským plusem je osobnostní dotazník, který můžete během registrace vyplnit. Díky vyplněnému osobnostnímu dotazníku si rychleji najdete partnera, protože se vám budou zobrazovat vhodní uživatelé.

UŽÍVATELÉ

Počet mužů a žen je vyvážený. Všechny profily jsou ručně kontrolovány. Na ELITE Date najdete jen skutečné osoby. Každý profil má minimálně dvě fotografie.

Uživatele si můžete vybírat podle vámi zadaných kritérií. Kromě věku nebo místa bydliště můžete partnery vyhledávat i podle toho, zda je uživatel kuřák / nekuřák nebo zda má / nemá děti. Díky filtru najdete přesně takového partnera, jakého hledáte.

Vyhledávání je jednoduché a uživatelské rozhraní velmi přehledné. Pokud jste nikdy nebyli na žádné online seznamce, na ELITE Date se zorientujete velice rychle.

Při prohlížení profilů uvidíte velké fotografie se jménem a věkem každého uživatele. Po rozkliknutí daného účtu se zobrazí kompletní profil se všemi fotografiemi, základními údaji o uživateli, informacemi o koníčcích, zájmech a o tom, co je pro něj důležité v dlouhodobém vztahu.

Na samostatné kartě můžete vidět nové uživatele, kteří se právě registrovali. V sekci “Měli o mě zájem” vám systém zobrazí, kteří uživatelé se dívali na váš profil. Díky dobře vyplněnému profilu také uvidíte návrhy uživatelů, se kterými se shodujete a kteří se k vám hodí.

CENA A REGISTRACE

Registrace je zdarma. Můžete se tedy zaregistrovat, prohlédnout si profily a zjistit, jak se vám ELITE Date líbí. Registrace je jednoduchá a kromě základních informací lze doplnit do svého profilu i údaje, díky kterým vám systém seznamky bude doporučovat partnery, kteří se k vám hodí.

Pokud chcete využívat všechny služby seznamky, můžete si aktivovat Prémiové členství. Díky prémiovému členství uvidíte fotografie uživatelů ostře a budete si s nimi moci dopisovat.

Zpoplatnění seznamky zaručuje, že na ELITE Date najdete jen seriózní uživatele, kteří si opravdu chtějí najít vztah. ELITE Date narozdíl od jiných seznamek neprovádí automatické prodlužování členství, proto se nemusíte bát, že se vám budou strhávat z platební karty částky bez vašeho souhlasu, jako se to může stát u jiných placených seznamek.

PÁRY, KTERÉ NAŠLY LÁSKU NA ELITE DATE

Díky ELITE Date už našlo svou spřízněnou duši mnoho lidí. Příběhy lidí, kteří se seznámili na ELITE Date si můžete přečíst v části Poradna – Napsali jste nám.