4 jednoduché tipy, jak vytvořit zajímavý online profil

Pokud jste v dnešní době single, pravděpodobně využíváte minimálně jednu online seznamku. Vytvořit si zajímavý profil pro vás může být výzvou. Jak vyčnívat z řady stovek uživatelů? Poradíme vám.

Online seznamování je součástí dnešního moderního života. Díky seznamkám můžete poznat lidi se stejnými zájmy a názory, se kterými byste se jinde nesetkali.

Při online randění je profil vaší vizitkou. Ať už vytváříte svůj první online účet, nebo chcete upravit ten existující, inspirujte se těmito tipy.

Vyberte správnou fotku

V online světě je fotka klíčová. Je to to první, co uživatelé uvidí. Fotografiemi ukážete nejen svou tvář, ale i svůj život. Přidejte si na profil fotky, na kterých provádíte svůj oblíbený sport, koníček nebo na kterých jste na své poslední dovolené.

Aktivní lidé jsou pro druhé atraktivnějšími. Vyzdvihněte činnosti, jakými nejraději trávíte svůj volný čas. A tip od expertů? Šance, že se druhým zalíbíte, se zvýší, když se na fotce budete usmívat.

Vsaďte na upřímnost

Při vyplňování svého profilu buďte upřímní. Nechcete přece zaujmout jen tak kohokoliv, ale toho pravého člověka pro vás. Nebojte se být sami sebou.

Pár centimetrů navíc nebo několik ubraných pár kilogramů na váze online profil snese. Osobní setkání však ne. Myslete na to, že to, co můžete vy považovat za nedokonalosti, může druhá strana pokládat za atraktivní.

Buďte konkrétní a otevření

Určitě jste narazili na desítky profilů, ve kterých uživatelé milují cestování, jídlo nebo sport. Buďte specifičtí. Jaká destinace je vaše nejoblíbenější? Které jídlo máte nejraději?  Prozraďte druhým něco konkrétního. Něco, díky čemuž začne vaše konverzace.

Ženy upřednostňují podrobnější profily, muži však ne. Buďte struční. Nechte si nějaké informace až   na vaše první zprávy.

Bavte se a buďte pozitivní

Seznamování je zábava, pokud jej berete s nadhledem. Ze svého profilu tedy vynechejte všechnu negativitu. Pište o tom, co máte rádi, co hledáte a co vás zajímá.

Váš profil by měl odrážet optimismus a nadšení. Uživatelé chtějí vědět, že život s vámi bude zábavný a zajímavý.